Imię
Nazwisko
Email
W jakim sektorze obecnie pracujesz/w jakim sektorze pracowałeś ostatnio?
Czy chcesz otrzymywać dopasowane oferty pracy lub porady dotyczące kariery?
* Wybierając 'TAK' jednocześnie wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym od CPL Jobs Sp. z o.o. Informacje mogą być dostarczane w formie: wiadomości elektronicznych email (np. w ramach Newslettera), podczas rozmowy telefonicznej.
CPL Jobs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem danych. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką prywatności. Masz prawo wycofać, zmodyfikować, poprawić lub ograniczyć przetwarzanie danych w dowolnym momencie, kontaktując się z nami pod adresem marketing@cpljobs.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych podanych przed wycofaniem zgody. Twoje dane będą profilowane w celu dostosowania informacji o produktach i usługach względem Twoich preferencji i zachowań.


Rozmowa kwalifikacyjna

NOWY Przewodnik kandydata Cpl 

Rozmowa kwalifikacyjna to jeden z ważniejszych etapów procesu rekrutacyjnego, a co za tym idzie odpowiednie przygotowanie do spotkania może mieć znaczący wpływ na nasze powodzenie, bądź też nie, w danej rekrutacji. 

Niniejszy Przewodnik szczegółowo omawia wszystkie zagadnienia, z którymi należy się zaznajomić, aby odpowiednio przygotować się do rozmowy z potencjalnym pracodawcą i zmaksymalizować swoje szanse na zatrudnienie na wymarzonym stanowisku. 

Eksperci Cpl bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu w zakresie rekrutacji, konsultacjach, prowadzonych badaniach oraz stałych kontaktach z kandydatami i pracodawcami przygotowali zestaw porad i informacji, które pozwolą Ci przygotować się na każdy rozwój wydarzeń podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

W Przewodniku poruszamy między innymi kwestie takie jak: 

  • Informacje jakie warto zgromadzić przed rozmową z przyszłym        pracodawcą
  • Rodzaje rozmów kwalifikacyjnych 
  • Dobre praktyki i zachowania podczas spotkania rekrutacyjnego  
  • Lista najczęściej zadawanych pytań lub tych, które szczególnie       mogą być wyzwaniem dla kandydatów oraz podpowiedzi, jak           poradzić sobie z tym tematem  


Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatny dostęp do tych wszystkich informacji. Zachęcamy Cię również do odwiedzenia naszego bloga, gdzie na bieżaco publikujemy przydatne informacje lub do bezpośredniego kontaktu z nami. 


Cpl Polska 

e: warsaw@cpljobs.pl

Sektory, w których prowadzimy rekrutacje

Rekrutujemy w szerokim zakresie branż i funkcji

IT i Technologia

Bankowość i usługi finansowe

Księgowość

Praca z językami obcymi

HR

Inżynieria i produkcja

Wsparcie administracyjne 

i biurowe

Sprzedaż i marketing

Copyright © 2022 Cpl Poland, All rights reserved.