Ім'я
Прізвище
Електронна пошта
У якому секторі ви зараз працюєте / в якому ви нещодавно працювали?
Бажаєте отримувати індивідуальні пропозиції роботи чи поради щодо кар'єри?
* Вибираючи "ТАК", ви погоджуєтесь отримувати маркетингову інформацію від CPL Jobs Sp. z o.o. Інформація може бути надана у вигляді: електронних повідомлень (наприклад, як частина інформаційного бюлетеня), під час телефонної розмови.
*CPL Jobs Sp. z o.o. Адміністратором даних є Варшава. Адміністратор обробляє дані відповідно до Політики конфіденційності. Політики конфіденційності Ви маєте право в будь-який час відкликати, змінити, виправити або обмежити обробку даних, зв'язавшись з нами за адресою marketing@cpljobs.pl. Відкликання згоди не впливає на законність обробки даних, наданих до відкликання згоди. Ваші дані будуть профільовані, щоб налаштувати інформацію про продукти та послуги відповідно до ваших уподобань та поведінки.
Кваліфікаційна розмова 

Посібник для кандидата 
У цьому посібнику детально розглядаються всі проблеми, з якими потрібно ознайомитися, щоб належно підготуватися до розмови з роботодавцем і максимально зміцнити свої шанси на працевлаштування на омріяну посаду.  Спираючись на наш багаторічний досвід у сфері рекрутування, консультації, проведені дослідження та постійні контакти з кандидатами і роботодавцями, ми створили комплекс порад та інформаційних довідок, які дозволять Вам підготуватися до будь-якої ситуації та будь-якого питання, які можуть виникнути під час кваліфікаційної розмови. 
Запрошуємо Вас ознайомитися з нашим посібником і бажаємо успіхів під час майбутніх кваліфікаційних розмов. 
Заповніть форму та отримайте безкоштовний доступ до всієї цієї інформації.


Група Cpl Польща  

e: warsaw@cpljobs.pl

Сектори, в які ми набираємо

ІТ і технології
Банківські   та фінансові послуги
Бухгалтерія

Робота з іноземними мовами 

HR

         Машинобудування та                                  виробництво
     Адміністративна та офісна                                підтримка 
Продажі та маркетинг

Copyright © 2022 Cpl Poland, All rights reserved.