Pobierz raport


Imię
Nazwisko
Email
W jakim sektorze obecnie pracujesz/w jakim sektorze pracowałeś ostatnio?
Czy chcesz otrzymywać dopasowane oferty pracy lub porady dotyczące kariery?
* Wybierając 'TAK' jednocześnie wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym od CPL Jobs Sp. z o.o. Informacje mogą być dostarczane w formie: wiadomości elektronicznych email (np. w ramach Newslettera), podczas rozmowy telefonicznej.
CPL Jobs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem danych. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką prywatności. Masz prawo wycofać, zmodyfikować, poprawić lub ograniczyć przetwarzanie danych w dowolnym momencie, kontaktując się z nami pod adresem marketing@cpljobs.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych podanych przed wycofaniem zgody. Twoje dane będą profilowane w celu dostosowania informacji o produktach i usługach względem Twoich preferencji i zachowań.
Zoomersi w pracy

czyli jak Pokolenie Z podbija rynek pracy w Polsce 


Na rynek pracy nadciąga nowa siła, która lada moment będzie stanowiła największą grupę pracującą w naszym kraju. To Pokolenie Z, które znacznie różni się od swoich poprzedników, nie ogląda się wstecz i oczekuje zmian. 


Kim są Zoomersi?

Jak ich rekrutować i z nimi współpracować?

Na jakie zmiany i wyzwania powinni się przygotować pracodawcy i managerowie?

Jakie są oczekiwania Zetek względem benefitów?

Czy czeka nas rewolucja czy ewolucja w podejściu do obecnego modelu pracy?


Na te i wiele innych pytań związanych z Generacją Z na rynku pracy w Polsce odpowiadamy w najnowszym raporcie Cpl Poland pt'Zoomersi w pracy - czyli jak pokolenie Z podbija rynek pracy w Polsce'.


Na potrzeby raportu zostało przeprowadzone anonimowe badanie ankietowe obejmujące próbę ponad 1000 respondentów, reprezentantów Pokolenia Z, z całej Polski. Zoomersi wypowiedzieli się na temat swoich potrzeb względem rynku pracy – powiedzieli nam m.in.  preferowanych benefitach, formach współpracy czy planach zawodowych.

Wnikliwie przyjrzeliśmy się wynikom przeprowadzonej ankiety, dodatkowo 
nasze badania wzbogaciły artykuły eksperckie prezentujące rekomendacje i komentarze ekspertów rekrutacyjnych Cpl Poland.

Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatny dostęp do najnowszych danych i trendów.


Cpl Poland
e: warsaw@cpljobs.pl
www.cpl.com/pl 
Copyright © 2022 Cpl Resources, All rights reserved.